noclegi kotlina kłodzka kolonie kotlina kłodzka

 


KOTLINA KŁODZKA - NOCLEGI W MASYWIE ŚNIEŻNIKA !BUDYNEK GŁÓWNY

 

noclegi kotlina kłodzka

Pokój dwuosobowy

 

Dwuosobowy pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami z możliwością łączenia, telewizorem oraz łazienką z prysznicem. Pokoje te znajdują się zarówno na pierwszym jak i na drugim piętrze budynku. W niektórych istnieje możliwość dostawki dla 1 dziecka.

 

kolonie w górach

Pokój trzyosobowy

 

Pokój dla trzech osób z pojedynczymi łózkami z możliwością dostawki. Pokój wyposażony jest w TV oraz łazienkę z prysznicem. Pokoje te znajdują się zarówno na pierwszym jak i na drugim piętrze budynku.Istnieje możliwość dostawki dla 1 os. dorosłej lub 1 dziecka.

 

 

wielkanoc kotlina kłodzka

Pokój czteroosobowy

 

Przestronny pokój przeznaczony dla czterech osób, wyposażony w pojedyncze łóżka z możliwością ich łączenia. W pokoju znajduje się TV oraz łazienka z prysznicem. Pokoje tego typu są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi.

 

wielkanoc oferty

Pokój studio (2+1)

 

Pokój typu studio składający się w dwóch pokoi, przedpokoju oraz łazienki z prysznicem. Jeden pokój wyposażony jest w dwa pojedyncze łóżka z możliwością łączenia, drugi zaś wyposażony jest w sofę, na której komfortowo wyśpi się osoba dorosła oraz dziecko. Pokój typu studio wyposażony jest także w telewizor.

 

noclegi czarna góra

Pokój studio (2+2)

 

Komfortowe dwupokojowe studia wyposażone są w cztery łóżka hotelowe, obszerną szafę, TV, biurka bądź stoliki z krzesełkami, łazienkę z wc, prysznicem, umywalką. Są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi oraz dla wspólnie podróżujących przyjaciół

 

BUDYNEK B

 

noclegi międzygórze

Pokój dwuosobowy w Budynku B

 

Dwuosobowy pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami z możliwością łączenia. Pokoje te znajdują się w budynku B. W pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. W niektórych istnieje możliwość dostawki dla 1 dziecka.

 

zimowisko czarna góra

Pokój czteroosobowy w Budynku B

 

Pokój dla czterech osób z pojedynczymi łózkami. Pokój wyposażony jest w TV oraz łazienkę z prysznicem. Pokoje te znajdują się w budynku B. W pokoju znajduje się łazienka z prysznicem.

 

 

zielona szkoła kotlina kłodzka

Pokój studio (2+2) w Budynku B

 

Komfortowe dwupokojowe studia wyposażone są w cztery łóżka, dwie szafy, łazienkę z wc, prysznicem, umywalką. Są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi oraz dla wspólnie podróżujących przyjaciół. Pokoje znajdują się w Budynku B.

 


 

Ośrodek Wczasowy „Sorrento” oferuje noclegi w Masywie Śnieżnika w 18 pokojach w Budynku Głównym oraz 11 pokojach w Budynku B.

 

W ofercie posiadamy pokoje dwu, trzy, czteroosobowe, a także pokoje typu studio (2+1) oraz (2+2).

We wszystkich pokojach istnieje możliwość ustawienia łóżek małżeńskich lub pojedynczych. Jest to znakomite rozwiązanie podczas przyjmowania grup zorganizowanych podczas wycieczek szkolnych, koloni, zimowisk, obozów integracyjnych, a także wyjazdów szkoleniowych.

 

Budynek Główny

W każdym pokoju znajduje się telewizor, bezprzewodowe łącze internetowe oraz łazienka.Wszystkie łazienki wyposażone są w kabiny prysznicowe.

 

Budynek B

Budynek B oddany został do użytku po generalnym remoncie w czerwcu 2012 roku. Każdy pokój w budynku B wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową. W tym budynku znajdują się pokoje dwu, trzy, czteroosobowe oraz pokoje typu studio (2+1) oraz (2+2).


Dodatkowo Ośrodek dysponuje czterema salami idealnymi do przeprowadzania spotkań biznesowych, szkoleniowych bądź towarzyskich.


 

GALERIA POKOI