ZIELONE PRZEDSZKOLE

 Ośrodek Wczasowy Sorrento w Marianówce  jest uroczym górskim zakątkiem, idealnym do spędzenia wyjazdu typu zielone przedszkole. Wszystkie atrakcje ośrodka sprawiają, że czas Zielonego Przedszkola mija bardzo przyjemnie, a dzieci świetnie radząc sobie w nowej sytuacji, cieszą się każdą chwilą.
Zielone Przedszkole w Kotlinie Kłodzkiej jest również wspaniałą okazją do edukacji ekologicznej. Dzieci uczą się ochrony przyrody, zbierania za sobą śmieci, chodzenia wyznaczonymi ścieżkami, cichego i kulturalnego zachowania się na szlaku, pozdrawiania innych turystów. Dużym atutem obiektu jest bezpieczeństwo, teren jest ogrodzony oraz  zamykany na noc. Infrastruktura obiektu, którą tworzą m.in. drewniany plac zabaw, boiska,  czy sale do prowadzenia zajec, dostosowana jest do preferencji naszych najmłodszych Klientów.

 

 

 

Zakwaterowanie: W ofercie posiadamy pokoje dwu, trzy, cztero oraz pięcioosobowe z łazienkami oraz pokoje trzy, czteroosobowe typu studio z łazienkami. Każdy z pokoi posiada telewizor, czajnik bezprzewodowy oraz pełny węzeł sanitarny. Wszystkie łazienki wyposażone są w kabiny prysznicowe.


Wyżywienie: Ośrodek dysponuje własną salą jadalną, śniadania i kolacje podawane są w postaci szwedzkiego stołu, obiad podawany tradycyjnie do stolika.


Atrakcje dla dzieci:
Dodatkowo specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy salę zabaw wyposażoną w różnego rodzaju pluszaki, kredki, klocki i inne zabawki. Do dyspozycji dzieci pozostaje także drewniany plac zabaw oraz boiska znajdujące się na ternie Ośrodka.

 

 

Przy Pobytach od Poniedziałku do Piątku(wyżywienie całodzienne)

 

Koszt osobodnia wynosi od 70 złotych


Cena obejmuje:

 

  • Noclegi w pokojach z łazienkami;
  • Całodzienne wyżywienie;
  • Śniadania i obiadokolacje podawane w formie Szwedzkiego Bufetu;
  • Obiad podawany tradycyjnie do stolika;
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek;
  • Przejażdżka bryczką;
  • Korzystanie z infrastruktury ośrodka(świetlica, salka konferencyjna, odtwarzacz DVD, plac zabaw, miejsce na ognisko, chata grillowa, stół do ping-ponga, piłkarzyki, boiska)
  • Bezpłatny pobyt jednego opiekuna na 15 uczniów.

 

 

Dodatkowo istnieje także możliwość zorganizowania przejazdu autokarem
z miejsca zbiórki oraz wynajmu autokaru na wycieczki.
 

 

 

Dodatkowe informacje w recepcji ośrodka.
tel. +48 74 813 00 39
mobile +48 503 09 72 56
mail: recepcja@sorrento.com.pl

 

 
 

GALERIA OŚRODKA

wypoczynek z dziecmi noclegi Czarna Gra noclegi noclegi Bystrzyca Klodzka wypoczynek Kotlina Klodzka zimowisko kotlina klodzka ferie zimowe czarna gra kolonie noclegi Kotlinia Klodzka

 


 

Więcej ....