OBOZY ZIMOWE

 Obóz zimowy w Marianówce  to nie tylko piękne krajobrazy, ośnieżone góry i lasy, cisza i spokój, ale także wiele zimowych  atrakcji: kuligi, zjazdy na sankach, dobra zabawa na świeżym powietrzu i wiele innych. Narciarze korzystać mogą z wielu  wyciągów o różnym stopniu trudności, zaś liczne pagórki dają wspaniałe możliwości saneczkowania.

 

 

 

Zakwaterowanie: W ofercie posiadamy pokoje w Budynku Głównym - dwu, trzy, cztero oraz pięcioosobowe z łazienkami oraz pokoje trzy, czteroosobowe typu studio z łazienkami. W Budynku B — pokoje dwu, trzy, czteroosobowe oraz pokoje studio. Każdy z pokoi posiada telewizor oraz pełny węzeł sanitarny. Wszystkie łazienki wyposażone są w kabiny prysznicowe.


Wyżywienie: Ośrodek dysponuje własną salą jadalną, śniadania i kolacje podawane są w postaci szwedzkiego stołu, obiad podawany tradycyjnie do stolika.


Atrakcje zimowe:
Istnieje możliwość zorganizowania przejazdów autokarem na wyciągi do Ośrodków Narciarskich Czarna Góra (www.czarnagora.pl), Zieleniec (www.zieleniec.pl) oraz innych.

 

 

Przy Pobytach od Poniedziałku do Piątku(wyżywienie całodzienne)

 

Koszt osobodnia wynosi od 80 złotych


Cena obejmuje:

 

  • Noclegi w pokojach z łazienkami;
  • Całodzienne wyżywienie;
  • Śniadania i kolacje podawane w formie Szwedzkiego Bufetu;
  • Obiad podawany tradycyjnie do stolika;
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek;
  • Kulig;
  • Korzystanie z infrastruktury ośrodka(świetlica, salka konferencyjna, odtwarzacz DVD, plac zabaw, miejsce na ognisko, chata grillowa, stół do ping-ponga, piłkarzyki, boiska)
  • Bezpłatny pobyt jednego opiekuna na 15 uczniów.

 

 

Dodatkowo istnieje także możliwość zorganizowania przejazdu autokarem
z miejsca zbiórki oraz wynajmu autokaru na wycieczki.
 

 

 

Dodatkowe informacje w recepcji ośrodka.
tel. +48 74 813 00 39
mobile +48 503 09 72 56
mail: recepcja@sorrento.com.pl

 

 
 

GALERIA OŚRODKA

wypoczynek z dziecmi noclegi Czarna Gra noclegi noclegi Bystrzyca Klodzka wypoczynek Kotlina Klodzka zimowisko kotlina klodzka ferie zimowe czarna gra kolonie noclegi Kotlinia Klodzka

 


 

Więcej ....